Skip to: Site menu | Main content

DUMANSIZLAR'DA YEDİ YIL

Değerli Dostlar,
17 Ocak buluşmamızla yedinci yılı da geride bırakmış olacağız.

26 Ocak 2002'de ilk "evimiz" Karşıyaka Sanatevi (Kulalılar ve Kulayı sevenler Derneği Lokali)'nde ilk kez bir araya gelişimiz üzerinden yedi yıl geçti.

"Evimiz" dediğimiz ikinci yer Alsancak Yakın Kitabevi'nden, üçüncü "evimiz"e geçişimizin de bir yıldan eski bir tarihe rast geldiğini (20 Ekim 2007) anımsatmalıyım.

Buca PEM Cafe'deki toplantımızın (122. buluşmamızdır) ardından yine "ev"de olacağız.

Karacasu Vakfı'nın bize, dilersek on beş günde bir (ya da biz istedikçe) ayırdığı toplantı ortamını sağlayan/ kolaylayan Vakıf yöneticilerine buradan teşekkürü yineleyelim.

Toplantımız sırasında Vakıf'ta hazır bulunan Vakıf çalışanı sevgili Ece, kısa süre önce evlendi. Kendisine bir armağan sunma kararı aldık.

Karcasu Vakfı'nın giyecek ve yiyecek yardımları sürüyor. Artık kullanmadığımız, giyilebilecek durumdaki giysilerimizi her zaman vakfa teslim edebiliriz. Yakın çevremizin de ilgisini sağlayabiliriz.

Yayımlanmasını Vakfın üstlendiği arkadaşlarımız Ahmet Zeki Muslu ve Tahsin Şimşek'in yayın hazırladığı Afrodisyas-Sanat dergisinin desteklenmesi, sürdürümcü olunması/ bulunması, İzmir dışındaki merkezlere dağıtımı konusunda yardım gibi konular da Vakıf yöneticilerinin bizden dilekleri arasında yer alıyor.

İlginize teşekkür ederim.

Y. Bekir Yurdakul

 

DUMANSIZLAR
05.01.2009