Skip to: Site menu | Main content

       ÇİĞLİ'DE KORSAN DUMANSIZLAR

          Ahmet Günbaş'ın 21 Kasım 2015'de Çiğli Park Kafe'de toplanalım önerisine bir arkadaşımız aynı gün saat 02.00'de Yakın'da Fergün Özelli'nin kitabıyla ilgili etkimlik olduğu, o dolayda toplanılmasının iyi olcağını belirtmişti. Yanıtlanmayan bu öneri ortada kalmıştı.

          Aynı gün arkadaşlarımızın sekizi Çiğli Park Kafe'ye geldiler. -Bu bölümde daha önce yazdıklarımız bir yanlış anlaşılmadan kaynaklanmış. Yapılan uyarılar doğrultusunda değiştirilmiştir.-

          1. Toplantı önerisinin Ahmet Günbaş'tan geldiğini yazmıştık. Doğrusu Bekir Yurdakul'dan geldiği.

          2- Mavisel Yener'in toplantının Alsancak'ta yapılması önerisine net bir yanıt verilmemiş olması, arkadaşlarımızda da bulanıklık yaratmış. Gerek sevgili Günbaş, gerekse başka arkadaşlar toplantının yapılmayacağı kanısıyla gelmemiş, kendilerine başka meşguliyetler bulmuşlar. Bu doğrultuda Ahmet Günbaş arkadaşımız Bodrum'daki bir etkinliği planlamış.
          HATALARIMIZDAN DOLAYI TÜM ARKADAŞLARDAN ÖZÜR DİLERİZ.

          Toplantının netleşmemesi nedeniyle buluşmaya gelen arkadaşlarımız, bu toplantımıza kahkahalarla "KORSAN DUMANSIZ" adını verdiler.

          Toplantıda güncel edebiyat konularının yanında ille de olmazsa olmaz olan şiirler okundu. Şiirlerde öncelik Dilek Özkan'ın şiirlerindeydi.

        

 

          Etkinlik fotoğrafları için TIKLAYINIZ.

         

                    TOPLANTI VİDEOSU:


ÇİĞLİ'DE KORSAN DUMANSIZLAR paylaşan: DUMANSIZLAR

                   

        19 Kasım 2015

 

.